ms ▾
Cuba dengan kredit percubaan

LLM Serasi OpenAI

API Kecerdasan Buatan Tanpa Sekatan

Dapatkan satu model AI tanpa sensor melalui API serasi OpenAI standard dengan tetingkap konteks 100,000 token dan harga per-token yang telus.

  • POST /v1/chat/completian sahaja
  • $0.15 bagi setiap 1M token input
  • Top-up crypto, tiada kad diperlukan

Uji melalui panggilan API tunggaltanpa sensor

curl https://api.unrestrictedartificialintelligence.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "what is the current UTC timestamp"}]
  }'
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Keupayaan platform

  1. Hujung Standard

    Gunakan endpoint POST /v1/chat/completions yang standard dengan mana-mana SDK OpenAI.

  2. Konteks Panjang

    Proses sehingga 100,000 token merentasi prompt dan penyelesaian secara bersama.

  3. Tiada Penolakan

    Model ini menjawab tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah.

  4. Sokongan Penstriman

    Terima respons masa nyata melalui Server-Sent Events dengan penggunaan token.

  5. Mod JSON

    Kekalkan output berstruktur menggunakan parameter response_format json_object.

  6. Struktur Harga Telus

    Bayar hanya untuk penggunaan sebenar tanpa yuran langganan bulanan.

Aliran Penetapan

  1. Buat Akaun

    Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci API anda.

  2. Isi Semula Kripto

    Tambahkan kredit menggunakan USDT atau USDC dengan ganjaran bonus serta-merta.

  3. Mula Mengkod

    Arahkan klien anda ke URL asas kami dan hantar permintaan.

Projek komuniti

  1. Penjanaan Kandungan

    Hasilkan naratif fiksyen tanpa sekatan tanpa melanggar penapis kandungan standard.

  2. Pengekstrakan Data

    Huraikan dokumen besar menggunakan tetingkap konteks token 100k yang dipanjangkan.

  3. Pembantu Dev

    Bina chatbot yang menjawab soalan teknikal tanpa kesopanan yang tidak perlu.

  4. Enjin Roleplay

    Jalankan simulasi watak yang mendalam tanpa sekatan topik yang dikenakan.

Kecerdasan Buatan Tanpa Sekatan: API untuk Output Tidak Ditapis

API kami menyediakan satu model bahasa besar tanpa tapisan yang mengembalikan teks tanpa tapisan mengikut piawai.

Penjanaan Bebas Kandungan

Hantar arahan dan terima teks tanpa pengawal menyekat tema dewasa yang sah.

Panggilan Fungsi Langsung

Gunakan alat piawai dan mod JSON tanpa keanehan khusus vendor.

Penskalaan Boleh Diramal

Proses sehingga 300 permintaan setiap minit dengan penentuan harga token yang telus.

Apa yang Ditanya oleh Pembangun: Kelajuan, Had, dan 'Adakah Ia Benar-Benar Tanpa Sensor?'

Ya. Endpoint ini tidak menolak apa pun untuk penggunaan dewasa yang sah, kecuali kandungan seksual yang melibatkan kanak-kanak. Anda mendapat konteks 100k token dan penstriman melalui SSE. Had adalah 300 permintaan setiap minit dan 8 sambungan serentak setiap kunci. Peningkatan kripto menambah bonus 15% pada $200. Bayar hanya untuk token yang digunakan; ralat adalah percuma.

Tanda Anda Memerlukan LLM Tanpa Sekatan Sebagai Alternatif kepada API Piawai

Kecerdasan Buatan Tanpa Sekatan: API untuk Output Tidak Ditapis

API standard menolak kandungan dewasa yang sah; model kecerdasan buatan tanpa penapisan kami menjawab tanpa penolakan. Gunakan jadual ini untuk mengenal pasti apabila anda memerlukan LLM tanpa had berbanding alternatif yang dijaga.

KeperluanAPI StandardAPI Kami
Fiksi DewasaSelalunya disekatDibenarkan
Pengawal KandunganPenapis beratTiada
Model HargaLangganan atau tahap kompleks$0.15/$0.50 per 1M token

Aritmetik Token: Contoh Kos Sebenar untuk Projek Anda

Kira Perbelanjaan Anda

Kos meningkat secara langsung mengikut isipadu token. Kos input ialah $0.15 bagi setiap satu juta token manakala kos output ialah $0.50 bagi setiap satu juta token. Permintaan 50k token ditambah respons 10k token berjumlah $0.008. Ralat penstriman tidak dikenakan sebarang caj. Kredit pra-bayar tidak luput. Gunakan kalkulator kami untuk meramalkan perbelanjaan tepat sebelum meluaskan pelaksanaan LLM tanpa had anda.

Senarai semak: Cara Memilih Penyedia AI Tanpa Sensor

Sahkan seni bina model sebenar, bukan sekadar label pemasaran. Sahkan hujung sambungan ini serasi dengan OpenAI untuk integrasi SDK yang mudah. Periksa jika penolakan kandungan terpakai kepada topik dewasa yang sah. Pastikan harga telus dan pra-dibayar. Cari muatan semula hanya dengan kripto dengan kredit bonus. Sahkan saiz tetingkap konteks memenuhi keperluan anda. Elakkan penyedia yang menyembunyikan yuran dalam langganan.

Migrasi daripada OpenAI dalam Tiga Langkah

Beralih ke kecerdasan buatan tanpa sekatan dengan mengemas kini URL asas dan kunci API. Pertama, daftar melalui Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci anda serta-merta. Kedua, arahkan SDK serasi OpenAI sedia ada anda ke HTTPS://api.unrestrictedartificialintelligence.com/v1. Ketiga, hantar permintaan menggunakan ID model "uncensored". Tiada perubahan perutean diperlukan. Aliran, mod JSON, dan pemanggilan fungsi berfungsi serta-merta. Berhenti membayar untuk penolakan.

Soalan biasa

Apakah AI tanpa sekatan dalam API anda?

Ia ialah satu hujung sambungan LLM tanpa sensor. Anda mendapat output teks tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah. ID model ialah "uncensored" dan beroperasi melalui protokol serasi OpenAI piawai untuk integrasi yang lancar.

Adakah ini AI tanpa sensor sebenar atau hanya pembungkus?

Tidak. Kami menjalankan model berat terbuka kami sendiri di pelayan kami. Ia bukan GPT, Claude, atau Gemini. Ia menjawab tanpa pagar pengawal biasa untuk topik kontroversi, menawarkan pengalaman yang berbeza dan tanpa tapisan.

Adakah API menyokong respons penstriman?

Ya. Kami menyokong penstriman melalui Server-Sent Events. Data penggunaan token muncul dalam potongan akhir. Ini membolehkan penghantaran output masa nyata, yang penting untuk membina antara muka sembang dan aplikasi yang responsif.

Apakah saiz tetingkap konteks?

Model ini menyokong tetingkap konteks 100,000 token. Ini meliputi prompt dan penyelesaian bersama. Anda boleh meminta sehingga 16,000 token output setiap permintaan untuk tugas pemprosesan data yang besar.

Bagaimana cara membayar untuk perkhidmatan LLM tanpa sensor?

Kami hanya menerima kripto: USDT (TRC20) atau USDC (Base). Topup bermula dari $20 hingga $500. Kredit tidak luput, dan anda menerima kredit bonus untuk deposit yang lebih besar untuk memaksimumkan bajet penggunaan anda.

Adakah terdapat sebarang had kandungan keras?

Ya. Kandungan seksual yang melibatkan kanak-kanak bawah umur sentiasa ditolak. Semua topik dewasa, fiksyen, atau kontroversi yang sah yang lain dibenarkan tanpa penolakan. Ini memastikan kegunaan luas sambil mengekalkan kekangan asas khusus untuk keselamatan.

Dapatkan kunci anda dalam satu langkah

Daftar, salin token, kemas kini URL endpoint. Itulah kesemuanya.

Cuba dengan kredit percubaan